Mynämäen Seudun Ratsastajat ry 7.8.2010
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 10.8.2010 lk. 11:28
Luokka I - Este 50 cm arv. 367.1(A2/A2)
Luokka II - Este 60cm arv. 367.1(A2/A2)
Luokka III - Este 70cm arv. 367.1(A2/A2)
Luokka IV - Este 80cm arv. 367.1(A2/A2)

Luokka I - Este 50 cm arv. 367.1(A2/A2)
Luokka I 50 cm Ristikkoluokka arv. 367.1 (A2/A2)
Avoin kokemattomille ratsukoille
10 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Palkinnot
Kilpailunjohtaja: Katja Kaitanen
Kuuluttaja: Sanna Vogelainen
Estetuomari: Tiina Ojala
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 KasvattajaSukuVirheAikaVirheAika
1Ida KallioinenKitos10,00 €  
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 047,31028,17
2Tia MikkolaFelicia Forrester10,00 €  
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ry 042,85132,14
3Elvira KoivistoVirranjuoksu10,00 €  
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ry 047,38133,86
 
4Milka KaitanenBernando   
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ry 462,06  
5Ida KallioinenLucky Boy   
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 565,53  
6Lotta StenijLéonure   
 Ratsastusseura MT-Team ry 566,34  
7Julia LindenAlhon Lilja   
 Turun Urheiluratsastajat ry 670,81  
8Minttu LahtinenSmedens Lill-Vinter   
 Rauman Ratsastajat ry Ute.   
8Jessica LaurilaIkarus   
 Ratsastusseura Varsa ry Ute.   
 Aleksandra VerducciLeevi Miller   
 Lounais-Espoon Ratsastajat ry     
 
ylös

Luokka II - Este 60cm arv. 367.1(A2/A2)
Luokka II 60 cm arv. 367.1 (A2/A2)
Avoin kaikille
9 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 KasvattajaSukuVirheAikaVirheAika
1Mira KarhunenEdia   
 Ratsastusseura Valkür ry 039,22028,22
2Sara LindahlLapin Viri   
 Laitilan Ratsastajat ry 043,97028,31
3Ida KallioinenKitos   
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 050,53029,24
 
4Elvira KoivistoVirranjuoksu   
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ry 045,59133,35
5Pipsa HirvonenDudi xx   
 Turun Urheiluratsastajat ry 052,94133,48
6Lotta StenijLéonure   
 Ratsastusseura MT-Team ry 047,34238,93
7Tia MikkolaFelicia Forrester   
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ry 439,84  
8Nea SiivonenJuliette Perfection   
 Laitilan Ratsastajat ry 443,06  
9Minttu LahtinenSmedens Lill-Vinter   
 Rauman Ratsastajat ry 445,97  
 
ylös

Luokka III - Este 70cm arv. 367.1(A2/A2)
Luokka III 70 cm arv. 367.1 (A2/A2)
Avoin kaikille
Luokassa jaetaan samalla Mynämäki Pokaali kilpailun pisteitä
12 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 KasvattajaSukuVirheAikaVirheAika
1Maikki LahtinenMelika   
 Rauman Ratsastajat ry 040,25023,46
2Minttu LahtinenMelika   
 Rauman Ratsastajat ry 040,56025,67
3Milka KaitanenJussilan Heartbreaker   
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ry 042,06026,35
 
4Henna OjalehtoKongas Reeti   
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 040,37026,37
5Nea SiivonenJuliette Perfection   
 Laitilan Ratsastajat ry 039,97026,67
6Mira KarhunenEdia   
 Ratsastusseura Valkür ry 039,44027,46
7Sara LindahlLapin Viri   
 Laitilan Ratsastajat ry 044,97029,88
8Linda KaitanenLady Cruiser   
 Ratsastusseura Pegasos ry 049,81Ute. 
9Maikki LahtinenIkarus   
 Rauman Ratsastajat ry 435,59  
10Piia LerkkiBrother Grown   
 Mynämäen Seudun Ratsastajat 459,75  
11Pipsa HirvonenDudi xx   
 Turun Urheiluratsastajat ry 463,28  
 Anniina KinnalaWasaborg´s Victor   
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry     
 
ylös

Luokka IV - Este 80cm arv. 367.1(A2/A2)
Luokka IV 80 cm arv. 367.1 (A2/A2)
Avoin kaikille
4 ilmoittautuminen, 3 lähtöä, 1 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 KasvattajaSukuVirheAikaVirheAika
1Milka KaitanenJussilan Heartbreaker   
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ry 039,03023,19
 
2Piia LerkkiBrother Grown   
 Mynämäen Seudun Ratsastajat 040,41028,72
3Henna OjalehtoKongas Reeti   
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 8   
 Jenni PutroWasaborg´s Victor   
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry     
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport