kuvia | tuloksia | linkkejä

Hallitus 2014

Puheenjohtaja Heidi Kipinoinen, kipinoinen.heidi@gmail.com

Sihteeri, jäsensihteeri Leila Lerkki, llerkki@gmail.com

Rahastonhoitaja & vpj. Sanna Vogelainen, sanna.vogelainen@uusikaupunki.fi

Kilpailu- ja valmennusvastaava Heidi Leimuranta, leimuranta@hotmail.com

Nuorisovastaava Katja Kaitanen, katja.kaitanen@gmail.com


Hallituksen jäsenet
Maria-Katariina Leinonen, mariakatariina.rahkala@saunalahti.fi
Kotisivut Suvi Lerkki, suvitsu@gmail.com
Jouni Ristolainen, jouska86@luukku.com


Hallituksen varajäsenet
Kirsi Merisaari, kirsi.merisaari@luukku.com