Mynämäen Seudun Ratsastajat 9.8.2014
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 10.8.2014 lk. 17:20
Luokka 1 - Koulu Tutustumisluokan kouluohjelma
Luokka 2 - Koulu Helppo C:2 2000 Prix de Kukkakauppa Lund
Luokka 3 - Koulu K.N. Special 2009 Prix de Kengityspalvelu M-K Leinonen
Luokka 4 - Koulu Helppo A:10 Kategoria 1

Luokka 1 - Koulu Tutustumisluokan kouluohjelma
Luokka I Tutustumisluokan kouluohjelma (rata B)
Avoin kaikille.
Luokka on samalla Vakka Cupin 1. osakilpailu poniratsukoille.
13 ilmoittautuminen, 12 lähtöä, 3 sijoittuu
Tuomari C: Katja Törrönen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 KasvattajaSuku 
1Noora Ala-ÄijäläHetino 11911966,111
 Laitilan Ratsastajat ryValentino II 85 SH - Eduard v.St. Rodiche1 
2Hanna MäkinenColdencoast Countess 116,5116,564,722
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 2 
3Raisa MettalaNaskaari 11211262,222
 Laitilan Ratsastajat ryTaikuri - Viltter3 
 
4Ilona HakoniemiToboga Sandas 111,5111,561,944
 Uudenkaupungin Ratsastajat ryEllun Voi - Papillon 4 NF4 
5Emma LehtoFlying Pokemon 110,5110,561,389
 Tampereen Ratsastusseura ryEkens Fanfare - Prins5 
5Anna SiivonenRiipaisu 110,5110,561,389
 Laitilan Ratsastajat ry 5 
7Julia StenmanLeijan Veijari 109,5109,560,833
 Suomenratsut ry 7 
7Katrin VeelmaMurjam 109,5109,560,833
 Kotimäen Ratsastajat ry 7 
9Elvira KoivistoAsteroidi 108,5108,560,278
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ryT.A.S. Ajan Poika - Kauhu9 
10Nina LaihoMadicken 107,5107,559,722
 Turun Seudun RatsastusurheilijLordanos-Roi 132 - Metternich10 
11Maria-Katariina LeinonenTerbium 10510558,333
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ryBurhan xx - Poltergeist11 
11Katrin VeelmaTimona 10510558,333
 Kotimäen Ratsastajat ryYlikessu - Vesori11 
 Niina Blomqvist-JärvinenGlynceirch Eleri 10 WC    
 Lapin IN-Ratsastajat ryRookery Full Moon - Menai Fury  
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo C:2 2000 Prix de Kukkakauppa Lund
Luokka II Helppo C:2 2000
Avoin kaikille.
Luokka on samalla Vakka Cupin 1. osakilpailu hevosratsukoille.
18 ilmoittautuminen, 17 lähtöä, 5 Sijoittuu
Tuomari C: Katja Törrönen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 KasvattajaSuku 
1Paula PolojärviDamazy II 14514565,909
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 1 
2Johanna ValmunenMr. Proyecto xx 144,5144,565,682
 Uudenkaupungin Ratsastajat ryMr. Rock xx - Monsieur xx2 
3Helmi NurminenHetino 14314365,000
 Laitilan Ratsastajat ry 3 
4Anna SiivonenRiipaisu 14314365,000
 Laitilan Ratsastajat ry 3 
5Jenna VirtanenGary Brady 14214264,545
 Ratsastusseura Pegasos ry 5 
 
6Noora Ala-ÄijäläNaskaari 14014063,636
 Laitilan Ratsastajat ryTaikuri - Viltter6 
7Mia JakonenHelinä Neito 138,5138,562,955
 Ratsastusseura Varsa ryHermeli - Nysteri7 
8Tanja TähtinenDawina 13413460,909
 Turun Ratsastajat ryDean Martin - Ravallo 1158 
9Julia StenmanBoromir 132,5132,560,227
 Suomenratsut ry 9 
10Elina TamminenLilly II 129,5129,558,864
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ryDusol - Tunstas Domingo10 
11Heidi TurkkiTeba 12912958,636
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 11 
12Katrin VeelmaTimona 12612657,273
 Kotimäen Ratsastajat ryYlikessu - Vesori12 
13Elina TamminenStonecastle's Wild Prince 124,5124,556,591
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ryWildzang's Sundancer - Shamrock Silent Squa13 
14Johanna ValmunenTeba 2798 12412456,364
 Uudenkaupungin Ratsastajat ryBurhan xx - Poltergeist14 
15Maiju PappilaMikas 120,5120,554,773
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 15 
16Meeri PappilaMikas 116,5116,552,955
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 16 
17Jenni HeikkiläReivilän Jiivee 102,5102,546,591
 Turun Seudun Ratsastusurheilij 17 
 Christel AhlmanHerakles III    
 Turun Urheiluratsastajat ry   
 
ylös

Luokka 3 - Koulu K.N. Special 2009 Prix de Kengityspalvelu M-K Leinonen
Luokka III Helppo B K.N. Special 2009
Avoin kaikille.
9 ilmoittautuminen, 8 lähtöä, 2 Sijoittuu
Tuomari C: Katja Törrönen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 KasvattajaSuku 
1Vera KeitaanrantaTriippops Phantom 170,5170,568,200
 Turun Seudun RatsastusurheilijJJ Big Sky SWE - Nerox 331 
2Ida KallioinenStonecastle's Wild Prince 165,5165,566,200
 Uudenkaupungin Ratsastajat ryWildzang's Sundancer - Shamrock Silent Squa2 
 
3Tanja TähtinenDawina 16216264,800
 Turun Ratsastajat ryDean Martin - Ravallo 1153 
4Emma LehtoFlying Pokemon 158,5158,563,400
 Tampereen Ratsastusseura ryEkens Fanfare - Prins4 
5Laura RinneElounelma 15515562,000
 Uudenkaupungin Ratsastajat ryMirlakka - Portteri5 
6Mia JakonenHelinä Neito 15415461,600
 Ratsastusseura Varsa ryHermeli - Nysteri6 
6Paula PolojärviDamazy II 15415461,600
 Uudenkaupungin Ratsastajat ry 6 
8Nina LaihoMadicken 138,5138,555,400
 Turun Seudun RatsastusurheilijLordanos-Roi 132 - Metternich8 
 Niina Blomqvist-JärvinenGlynceirch Eleri 10 WC    
 Lapin IN-Ratsastajat ryRookery Full Moon - Menai Fury  
 
ylös

Luokka 4 - Koulu Helppo A:10 Kategoria 1
Luokka IV Helppo A:10
Avoin kaikille.
VÄHÄISEN OSALLISTUJAMÄÄRÄN VUOKSI LUOKKA RATSASTEAAN KILPAILUHARJOITUKSENA
1 ilmoittautuminen, 1 lähtöä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoYhteensäProsentti
 KasvattajaSuku 
 
1Ida KallioinenElounelma 0 
 Uudenkaupungin Ratsastajat ryMirlakka - Portteri 
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport